Kursy językowe

Chcesz mówić po niemiecku, angielsku czy szwedzku?

Kto powiedział, że nauka języka obcego musi być trudna, żmudna i do tego koniecznie nudna? Kto powiedział, że musisz uczyć się języka 3 lata, zanim wydukasz dwa zdania o sobie?

W naszej szkole Deutsch mit Christina możesz uczyć się mądrze, intensywnie i z pomocą nowoczesnych metod nauczania dopasowanych do Twoich osobistych preferencji i potrzeb. W takim systemie możesz więc oczekiwać realnych, szybszych postępów w nauce i swobodnego porozumiewania się na poziomie komunikatywnym już po kilku miesiącach intensywnej nauki.

Zanim jednak pójdziemy dalej, ustalmy jedno: w przypadku nauki języków nie ma „cudownych środków” – nie możesz „pójść na skróty”, nie możesz się „obijać” i liczyć na to, że język sam magicznie „zagnieździ” się w Twojej głowie. To nie działa. Chcesz mieć efekty? Musisz się wysilić i zawalczyć o swoje rezultaty.

Ale tym razem wysilasz się sensownie, mądrze. Inwestujesz swój czas i swoją pracę: uczysz się z nami intensywnie (czyli częściej, ale przez krótszy okres czasu niż w standardowej szkole językowej), uczysz się uczyć (trening uczenia się w deutsch mit Christina) i od pierwszego dnia kursu ćwiczysz nowe umiejętności językowe w PRAKTYCE. Mówisz od pierwszego dnia. Płynnie, bez żadnych błędów? No jasne, że nie. Na wszystko przyjdzie czas, ale najważniejsze, że z nami nie odkładasz mówienia po angielsku czy niderlandzku na tzw. „święte nigdy”.