Kursy Skype

Niemiecki, angielski i szwedzki nauczany przez (Skype)

Nauczanie języka obcego przez Skype: wygoda i nowoczesność.

Chcesz uczyć się języka niemieckiego, angielskiego czy tez szwedzkiego, ale nie możesz uczyć się u nas stacjonarnie? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i elastycznym programie zajęć, który będzie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i celów językowych? Chcesz się uczyć intensywnie, bo nie lubisz marnować swojego cennego czasu?

Mam dla Ciebie świetną wiadomość: to nauka języka przez Skype z elementami treningu uczenia się. Nie musisz wychodzić z domu, aby rozpocząć intensywną naukę niemieckiego, angielskiego lub szwedzkiego z doświadczonym dyplomowanym lektorem i trenerem językowym. Nieważne, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą – jedyne czego potrzebujesz, aby rozpocząć intensywną naukę języka w Deutsch mit Christina, to dostęp do internetu i komunikator Skype.

Intensywna nauka języka + indywidualny trening uczenia się + elementy coachingu językowego
opis

Cena za nauczanie przez Skype (60 minut) języka niemieckiego lub szwedzkiego przez Skype to ……… brutto w przypadku języka ogólnego na wszystkich poziomach (od podstaw po poziom zaawansowany).

Minimalny pakiet zajęć to „Pakiet 10„; koszt brutto tego pakietu to ……. zł: 10 lekcji po 60 minut.

Optymalny pakiet lekcji to „Pakiet 20„, czyli 20 zajęć po 60 minut, którego wartość to ……… zł brutto.

Jeśli chcesz się uczyć języka specjalistycznego (np. biznesowego, medycznego, niemieckiego, szwedzkiego czy angielskiego dla managerów lub specjalistów HR), wartość 60-minutowej lekcji wynosi wtedy ……..zł brutto.

Zajęcia w ramach indywidualnego kursu niemieckiego, szwedzkiego czy angielskiego / „niemieckiego” przez Skype odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00 (w miarę dostępności terminów).

WAŻNE: Uczymy języków wyłącznie w systemie intensywnym, ponieważ tylko taki system nauczania jest skuteczny. Co to znaczy „intensywnie”? Twoje lekcje indywidualne odbywają się minimum 3 razy w tygodniu (optymalnie: 5 razy w tygodniu, poniedziałek-piątek).

Przez taką intensyfikację przyspieszasz swoją naukę i nie rozciągasz jej niepotrzebnie w czasie. Oszczędzasz swój czas i uczysz się skutecznie. Zamiast przez rok (np. raz w tygodniu), uczysz się intensywnie przez np. jeden miesiąc, a później możesz kontynuować naukę samodzielnie: na własnych zasadach, w swoim wolnym czasie. A w dodatku po odbyciu tego kursu intensywnego już dokładnie wiesz, czego i jak się uczyć.

„Pakiet 5” (czyli 5 godzin) to minimalna ilość zajęć, na którą możesz się zdecydować na początku nauki z Deutsch mit Christina. Pakiet optymalny to 10 godzin (tzw. „Pakiet 10”): w systemie nauki 5 razy w tygodniu (poniedziałek-piątek) wykorzystasz ten „Pakiet 10” w ciągu 2 następujących po sobie tygodni. Następnie obowiązkowo robimy krótką przerwę (1 lub 2 tygodnie) na konsolidację wiedzy i umiejętności językowych zdobytych podczas kursu. Po tej przerwie kontynuujesz naukę w ramach kolejnego Pakietu, jeśli się na niego zdecydujesz. Nasi kursanci przeważnie decydują się na 2-4 „Pakiety 10”. Jest to oczywiście decyzja indywidualna – Ty możesz potrzebować mniej lub więcej godzin/Pakietów. Sam o tym zdecydujesz.

Aktualne wolne terminy (od ….. kwietnia 2019) – do wyboru:
  • poniedziałki: …………..
  • wtorki: ………………
  • środy: …………………
  • czwartki: ……………………….
  • piątki: ……………………….

    Kurs przez Skype