O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Krystyna Maria Schönberger.
Jestem Absolwentką Prawa i Germanistyki na Uniwersytecie we Wiedniu.

opis

Dyplomowanym tłumaczem języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego.

Po za tym jestem licencjonowanym przewodnikiem wycieczek po krajach niemieckojęzycznych.
Z chęcią pomogę w przygotowaniu do kolokwiów/egzaminów na studiach. Posiadam wiele materiałów.

W przystępny sposób, opierając się o przykłady z życia, kazusy i orzecznictwo – przygotuję, wytłumaczę i pozwolę poszerzyć wiedzę z zakresu przedmiotów wykładowych na kierunku Prawo, Stosunki Międzynarodowe, Prawo Podatkowe.

W szczególności specjalizuję się w: prawie karnym, prawie cywilnym (w tym rodzinnym i spadkowym), prawie administracyjnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie karnym materialnym, logice, prawoznawstwie, prawie konstytucyjnym.

Z wielkim zapałem do życia i do pracy, którą traktuję jak misję. Moja pasja to języki obce.

Moja misja: Stworzyłam Law mit Christina, ponieważ lubię pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów prawnych, aby mogli skoncentrować się na osiąganiu swoich celów osobistych i biznesowych. To moja misja.

Usługi Korzystając z mojej oferty otrzymasz konkretną i praktyczną poradę prawną.

Dlaczego „Law mit Chrstina”?

Koncentruję się na sprawach z zakresu prawa pracy. Wiem, że moja specjalizacja i wieloletnie doświadczenie mają kluczowe znaczenie dla dostarczenia Tobie właściwej porady prawnej. Działam najszybciej, jak to możliwe.

Wybierz kategorię poniżej, aby sprawdzić w czym mogę Państwu pomóc.

Terminy do ustalenia. Godziny, ranne, południowe, popołudniowe i wieczorne, to jest od godz. 17.00 oraz weekendy. Kontakt telefoniczny i uzgodnienie szczegółów po wstępnym kontakcie mailowym.

Moja misja jest najwyższą jakością usług, szkoleń, którą mogę Państwu gwarantować jako:

  • kompetencja dydaktyczna
  • jasna i klarowna strategia działania pracy (efektywne metody dydaktyczne)
  • konsekwencja i motywacja w Państwa w celach zawodowych.

Moi klienci – to przede wszystkim osoby ambitne, rożni wiekowo, oraz pełni pasji. Z kolei moją osobistą ambicją jest to, aby każdy z moich Kursantów swobodnie, komfortowo oraz bez strachu porozumiewał się w języku niemieckim.

Zapraszam na zajęcia w miłej atmosferze – zapewniam, że razem możemy odnieść sukces!!!

Aby to osiągnąć, stosuję autorską, skuteczną i kreatywną metodę nauczania, z wykorzystaniem nieszablonowych materiałów, dzięki której postępy uczniów są widoczne o wiele szybciej, niż w przypadku tradycyjnej nauki z podręcznikiem, tak bardzo lubianej wśród wielu szkół.

Solidność, indywidualnie i niebanalne rozwiązania dydaktyczne oraz świetna komunikacja na zajęciach sprawiają, że wielu uczniów przychodzi do mnie z polecenia.

Zapraszam na zajęcia i zapewniam, że wspólnie odniesiemy sukces!