Opinie kursantów

„Bez dr Krystyny ​​Schönberger nigdy nie byłbym w stanie zrobić tego tak szybko! Dziękuję bardzo! ”, Andrea Kiromür. z Innsbrucku.


„Dzięki Dr. Krystyna Schönberger Udało mi się oddać pracę na czas i wreszcie „poprawnie!”, Markus Stühler z Hambung


„Twoja praca jest niezwykle profesjonalna i bardzo przystępna cenowo w porównaniu z innymi dostawcami – jeszcze raz dziękuję!”, Lea Schwärzer z Monachium.


„Oferują świetną obsługę – tak szybko! Gdybym cię wcześniej znał – bardzo bym się oszczędził – dzięki i cały czas kontynuuj – polecam ci! ”, Stefanie Nikloberg z Wiednia.


„Polecam cię częściej – wielu moich kolegów już skorzystało z ich usług – cieszymy się po prostu, że jest ktoś taki jak ty!”, Matthias Gölöper z Graz


Polski. Zawsze marzyłem żeby zostać Kapitanem i podróżować przez cały świat. To co wtedy wydawało mi się niemożliwe dzisiaj… W te wakacje przypadkowo trafiłem na Panią Dr Krytsyne Schönberger. Zaczęło się niewinnie, krótka rozmowa, wymiana spojrzeń. Po chwili wiedziałem, że to ona – najlepsza nauczycielka angielskiego w całej Drodze Mlecznej. Z angielskim miałem tyle wspólnego co z prawdomównością. Gdy nie potrafiłem się przedstawić – Krystyna robiła to za mnie. Gdy nie umiałem czytać – ona tłumaczyła mi cale zdania. Gdy nie potrafiłem pisać… Była po prostu zawsze przy mnie. Nauczyła mnie od podstaw angielskiego języka. To dzięki niej zrozumiałem, że dream to nie sen – to marzenia, które się spełniają. Wystarczyło równo 99 lekcji, tak jak obiecała mi, zęby odmienić cale moje życie. To co wtedy wydawało mi się niemożliwe dzisiaj… Dalej jest dla mnie niemożliwe. Nie zostałem kapitanem i wciąż nie podróżuje, ale przynajmniej nie muszę się wstydzić, ze jestem z małego miasta, bo umiem wreszcie język ANGIELSKI!!!

Ciągle wspominam sposób w jaki mnie uczyłaś.
Twój najwierniejszy i najlepszy uczeń – Krzysztof Liner


Cześć, Pani dr Schönberger

Wróciłem ze Szwecji, chciałbym jeszcze raz podziękować za osobiste wsparcie ze strony ciebie i twojego zespołu. Szkoła językowa zasługuje na tytuł doskonale bardzo bezpieczny. Osobiste wsparcie ze strony szkoły w Sztokholmie i twojego zespołu jest absolutnie wyjątkowe. Naprawdę wiele się nauczyłem, czułem się wspaniale bezpieczny i znalazłem przyjaciół na całe życie w Szwecji. Z pewnością nie byłem w Szwecji po raz ostatni.

Jeszcze raz dziękuję.
Ines Södner z Wiednia


Sehr geehrte Frau Dr Schönberger

nun bin ich schon wieder einige Zeit aus Kapstadt zurück. Der Aufenthalt war sehr schön und ich habe mich von der ersten Minute an sehr wohl gefühlt. Ich habe viele nette Menschen getroffen, eine wunderschöne Stadt erkundet und ein sehr beeindruckendes Hilfsprojekt „Ithemba Labantu” kennengelernt. Ich möchte es natürlich nicht versäumen, mich bei Ihnen für die sehr gute Organisation, die Wahl der Schule mit familiärer Atmosphäre und natürlich auch die Empfehlung der Gastfamilie zu bedanken. Wie Sie schon erwähnten, war die Gastfamilie sehr ambitioniert. Ich wurde sehr gut aufgenommen und fühlte mich sehr wohl. Ich lernte eine Menge über die muslimische Kultur, Essen und Leben in Südafrika. Aber vorallem auch die große Konversationsbereitschaft der Familie. Das war toll und hat mir natürlich auch im Englischen sehr viel geholfen. Danach ist man ja doch sehr fasziniert, dass man doch auch über das normale Alltags- und Touristenenglisch hinaus in der Lage ist zu kommunizieren. Eine Bitte liegt mir aber noch am Herzen!!!!! Nach einem hervorragenden Bildungsurlaub in Kapstadt, mache ich gerade neue Pläne…

Ich wünsche Ihnen weiterhin alles Gute und viel Erfolg bei Ihrer Arbeit.

Mark Reindl, Sprachkurs Kapstadt, Südafrika

Od ponad 6 miesięcy uczę się szwedzkiego z Panią Dr Schónberger po 90 min. Zaczynałam nie mówiąc niemal nic (dukając), a teraz mogę mówić i przede wszystkim nie boję się mówić. Sprawia mi to przyjemność. Magia ! Czuję się ZNACZNIE pewniej. Pełen profesjonalizm, bardzo miła i rozwojowa atmosfera, cierpliwość, poczucie że każda minuta wykorzystana jest maksymalnie. Arek jest zawsze przygotowany i ma w zanadrzu różne tipy jak się uczyć. Przez lata uczyłam się niewłaściwie niestety, ale cóż – poprawiłam to 😉 Zdecydowanie ekspert w swojej dziedzinie. Stres który był moim problemem, kiedy musiałam powiedzieć cokolwiek po angielsku zniknął, nawet nie wiem kiedy, a to jest dla mnie bezcenne bo pracuje w środowisku międzynarodowym, gdzie niemal codziennie rozmawiam z obcokrajowcami. Polecam, bo Christina ma wszystko czego potrzebuje świetny profesjonalny nauczyciel!


Trafiłam idealnie!

Serdeczne Pozdrowienia dla najlepszej nauczycielki
Maria Antosiuk z Toronto


Pani DR Christina Schonberger to Znakomity Prawnik. Osoba bardzo kompetentna,na wysokim poziomie, która jest w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie, bez względu, czy jest to prawo administracyjne, cywilne, karne. To dzięki Pani Dr Schonberger znakomicie przyswoiłam wiedzę z w/w prawa,co zaowocowało uzyskaniem stypendium naukowego na kierunku prawo na Uni Hieldelbergu.

Dzięki Pani wiem, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto pomimo takiej ilości lekcji jakie miałam u Pani. Gorąco polecam, dziękuję za ogromną pomoc z Pani strony.

Dzięki jej cennym radom, co tylko potwierdza profesjonalizm Pani
Dr Schonberger

Szczerze polecam.

Pracuję w kancelarii prawnej w Monachium, niedawno zmieniałam pracę i musiałam nagle w ciągu kilku miesięcy posługiwać się niemieckim by rozmawiać z klientami. Pani Dr Krystyna Schönberger nie tylko pomogła mi przełamać barierę przed mówieniem, ale dała również praktyczne porady jak rozmawiać z anglojęzycznym klientem by uniknąć nieporozumień, które w mojej branży sporo kosztują.

Pozdrowienia dla znakomitej

Dr Krystyny Schönberger

Matylda Pisarek


Korepetycje prowadzone w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Pani Dr Krystyna Schönberger stawia na otwartą komunikacje – rozmawiamy o tematach bardzo ciekawych dotyczących świata/biznesu/IT. Przy spotkaniach raz w tygodniu po 4 miesiącach, widzę u siebie bardzo dużą poprawę w mówieniu (z łamanego na komunikatywny). Z czystym sumieniem polecam 😉

Marlena Prostasiewicz


To jedna z najlepszych nauczycielek z jakimi miałem do czynienia z językiem prawniczym niemieckim. Zawsze świetnie przygotowana, bardzo zaangażowana a do tego pozytywna i pełna energii :). Bardzo motywuje do nauki a lekcje to czysta przyjemność. Wiem, ze bardzo ciężko jest znaleźć dobrego nauczyciela (sam szukam takich osób, by w moim miejscu pracy podnosiły kwalifikacje osób mówiących w konkretnych językach) i mogę powiedzieć wszystkim, ze Christina bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę i jest to po prostu nasz ideał :). Jeśli szukasz nauczyciela z którym szybko zrobisz postępy to właśnie znalazłeś. Wspaniały nauczyciel z wielkim darem jakim jest umiejętności przekazywania wiedzy- bez nudy.!!! Zawsze mogłem liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony (cenne uwagi i wskazówki). Potrafi motywować do pracy. Ale to nie wszystko Dr Krystyne Marie Schonberger to przede wszystkim wspaniały człowiek, autentyczny i szczery, który potrafi słuchać innych. Jest to osoba bardzo ciepła i otwarta. Czasami jest dla
mnie psychologiem i nauczycielem w jednym. Christina- dziękuję za wszystko 🙂 Lekcje są mega przyjemne, w przyjemnej atmosferze. Efekty błyskawiczne – widoczne bardzo szybko. Uczę się u Krystyny języka prawniczego niemieckiego.

Polecam!!!

mec. Bartosz Urianowicz


Pani Dr Christina Schonberger ma bardzo dobre podejście do dzieci i młodzieży uczy moich synów od 3 lat, aktualnie 15 i 12 lat, potrafi ich zmotywować do pracy. Ufam jej umiejętnościom, wiem że są oni w najlepszych rękach.

Mieszkamy za granica w Belgii.

Skype to opcja najlepsza z możliwych, nigdy nie mielibyśmy szansy spotkać się na żywo z powodu kilometrów jakie nas dzielą. Mieszkamy w środowisku anglojęzycznym, synowie mówią na co dzień po angielsku z dziećmi wielu narodowości, w tym nativami. Nie mają żadnych problemów z komunikacją ani zrozumieniem lekcji po angielsku.

To prawdziwy wulkan pozytywnej energii!!!

Polecam niezdecydowanym

Adam Mareszko z Belgii
Czemu warto współpracować z Dr Christina Schonberger?
  1. Punktualna. Zdarzało mi się wcześniej, że lektorzy przekładali spotkania i spóźniali się na lekcje.
  2. Zaangażowana w to co robi. Widać, że skupia się na tym, by ktoś miał efekt i tak organizuje współpracę oraz spotkania.
  3. Profesjonalna w każdym calu. Cała współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Jeśli mówi, że coś zrobi – robi. Całe podejście jest naprawdę dobre. Współpraca przebiega po prostu bardzo sympatycznie i zgodnie z planem.
  4. Jest ciekawie i angażujące. Nie poruszamy nudnych tematów, tylko te, które mnie interesują. Lekcja mija bardzo szybko.
  5. Wszystko jest poukładane, logiczne i spójne ! Wiem czego mam się uczyć, kiedy i wiem po co otrzymuje konkretne słowa, czy frazy (nie są wyrwane z kontekstu). Otrzymuje konkretny zakres pracy własnej.
  6. Najważniejsze na koniec 😉 – MAM EFEKTY. Miałbym większe, gdybym więcej pracował sam, ale z tych efektów, które mam jestem już zadowolony 😉

Serdecznie pozdrawiam

Adrian

Krystyna prowadzi lekcje w bardzo interesujący sposób. Sam przygotowuje materiały na zajęcia, które faktycznie wymuszają zapamiętywanie słówek i zwrotów. Krystyna pamięta z czym mamy problem, co sprawia mi trudności i z uporem maniaka z lekcji na lekcję powraca do tych tematów używając wciąż nowych metod, tak więc nawet największy leń, taki jak ja za drugim lub trzecim razem będzie już wszystko pamiętała.

Serdeczne pozdrowienia dla Pani Krystyny

Karolina Salzburg

Zgadzam się z poprzednikami. Krystyna to doskonała nauczycielka W ciągu kilku miesięcy nauki poznałem język szwedzki w stopniu, który wystarczył mi aby pracować w barze jako kelner. Materiały, które sam przygotowuje są niesamowite. Wciągają do zabawy językiem. Gdy miałem SPORE 😉 problemy z kierunkami i tzw. „poruszaniem się po mieście” Krystyna zasugerowała abym zmienił język w GPS z polskiego na szwedzki i już po tygodniu jeżdżenia po mieście z głosem uroczej szwedki 😉 mogłem robić za taksówkarza 😉

POLECAM

Daniel z Sztokholmu


Krystyna jest rewelacyjna! Zajęcia z języka szwedzkiego wymagające i nie nudne. Wszystko usystematyzowane i łatwe do zapamiętania. Mam zajęcia od roku, nie zdarzyło się aby była nieprzygotowana. Poza tym to bardzo pozytywna i optymistyczna osoba. Jest bardzo cierpliwa, konsekwentnie realizuje przygotowany materiał.Polecam ją osobom, które nie tylko chcą nauczyć się szwedzkiego, ale również zakochać się w tym języku.

Pozdrowienia dla wspaniałej nauczycielki !!!

Anita Lurnikiewicz z Malmö


Zajęcia u Pani Krystyny są najbardziej efektywnymi zajęciami językowymi w jakich miałam okazję uczestniczyć. Są profesjonalne, przebiegają w bardzo miłej atmosferze i mobilizują do pracy. Konwersacje są wciągające do tego stopnia, że łatwo zapomnieć o barierach językowych jeżeli się takie posiada. Mam zajęcia on line i widzę, że z zajęć na zajęcia robię realne postępy. Taka nauczycielka to skarb!

Krystyna jest kimś kogo brakuje w polskiej edukacji. Dzięki milej atmosferze panującej na zajęciach nauczyłem się mówić płynnie, mimo że był to przez lata szkolnej nauki mój największy problem. Zajęcia to prawdziwa przyjemność, a pani Christina to prawdziwa profesjonalistka. Niewątpliwie przyczyniło się do tego ze zdałem swój egzamin za pierwszym razem i mogę się pochwalić nim.na uczelni.

Gorąco polecam wszystkim!!!

Adam Rutber z Monachium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *