Tłumaczenia

Deutsch mit Christina – nowoczesność i tradycja tłumaczeń

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego tłumaczenia korespondencji handlowej czy kompleksowej usługi przetłumaczenia treści Twojego serwisu internetowego wraz z lokalizacją oprogramowania, trafiłeś do biura tłumaczeń, które spełni Twoje oczekiwania i przyczyni się do sukcesu Twojej firmy.

Doświadczony zespół lektorów biura tłumaczeń Deutsch mit Christina jest do Twojej dyspozycji. Oddając nam tekst do tłumaczenia lub korekty możesz mieć pewność, że zajmą się nim profesjonaliści – tłumacze specjalizujący się w konkretnej branży, sprawni i dokładni korektorzy oraz niezależni konsultanci, którzy czuwają nad poprawnością merytoryczną tłumaczeń.

Specjalizacja naszych tłumaczeń

Specjalizujemy się w tłumaczeniach materiałów reklamowych i stron internetowych wraz z lokalizacją oprogramowania. Oferujemy również usługi copywritingu. Nie masz jeszcze oferty reklamowej w języku polskim? Stworzymy ją dla Ciebie i przetłumaczymy na inne języki.

Dlaczego warto u nas zlecić tłumaczenie

Dbamy o Twoją wygodę – aby zamówić tłumaczenie, nie musisz opuszczać biura czy domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu. Dzięki zdalnej realizacji zleceń świadczymy usługi tłumaczeniowe w Rzeszowie oraz w innych miastach w Polsce i w Europie.

Zamów bezpłatną wycenę wypełniając krótki formularz online i drogą elektroniczną prześlij nam tekst do tłumaczenia. Gotowe tłumaczenie otrzymasz również pocztą elektroniczną, zawsze w ustalonym terminie, a nawet wcześniej.

Szanujemy Twój czas – terminowa realizacja zleceń to nasz priorytet. Wysoka jakość tłumaczeń i elastyczność w działaniu to nasza wizytówka.

Zapraszamy do współpracy i czekamy na Twoje pierwsze zlecenie.

Oferta naszych tłumaczeń

Usługi tłumaczeniowe – Deutsch mit Christinań

Nasze biuro tłumaczeń wykona dla Ciebie najwyższej jakości tłumaczenia tekstów użytkowych i specjalistycznych, tłumaczenia stron internetowych z lokalizacją oprogramowania, tłumaczenia literackie, korektę tekstu, audyt językowy oraz stworzy profesjonalną ofertę reklamową. I to wszystko na najwyższym poziomie, w krótkim czasie i za korzystne stawki.

Języki w jakich tłumaczymy

Tłumaczymy na język polski teksty sporządzone w języku:

  • niemieckim
  • szwedzkim
  • angielskim

Oferujemy również tłumaczenia z języka polskiego na języki obce: angielski, niderlandzki i niemiecki.

Naszą specjalność stanowią tłumaczenia z języka obcego na język obcy (np. z niemieckiego na szwedzki).

Postawiliśmy na wąską specjalizację językową, dzięki czemu jeszcze lepiej kontrolujemy i udoskonalamy rezultaty naszej pracy. Co to oznacza dla Ciebie? Szybką realizację zleceń i najwyższą jakość tłumaczeń.

Oferta tłumaczeń dla stałych klientów

Dbamy o Twoją wygodę – aby zamówić tłumaczenie, nie musisz opuszczać biura czy domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu. Dzięki zdalnej realizacji zleceń świadczymy usługi tłumaczeniowe w Rzeszowie oraz w innych miastach w Polsce i w Europie.

Dlaczego warto zlecić tłumaczenie w Deutsch mit Christina

opis

Oszczędzasz czas
Szybka realizacja zleceń przy minimum formalności to nasz priorytet.


opis

Otrzymujesz tłumaczenie najwyższej jakości
Gwarantujemy 100% satysfakcji. Po nas nie trzeba poprawiać.


opis

Płacisz korzystną cenę za usługi tłumaczeniowe wysokiej jakości
Nie jesteśmy najtańsi na rynku i nigdy nie będziemy. Obniżając ceny, musielibyśmy zrezygnować ze współpracy z najwyższej klasy specjalistami, którzy wysoko cenią swoje umiejętności. Tym samym nie moglibyśmy dostarczyć Ci tak dobrego tłumaczenia, jak dziś. Dzięki rozbudowanemu systemowi zniżek i rabatów oraz brakowi ukrytych opłat potrafimy połączyć wysoką jakość usług z korzystną ceną. Zobacz, co obniży koszt Twojego tłumaczenia.

opis

Przejrzyste zasady współpracy z biurem tłumaczeń
Zawsze wiesz, za co płacisz i na bieżąco kontrolujesz postępy realizacji projektu.


opis

Dobry i szybki kontakt z tłumaczem
Słuchamy naszych klientów. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i dostosujemy się do Twoich uwag. Jesteśmy zgranym zespołem fachowców – reagujemy szybko i jesteśmy elastyczni w działaniu.

Cennik

Tłumaczenia – niemiecki, szwedzki, niemiecki

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia pisemne z i na język angielski oraz niemiecki. Wielu naszych lektorów to także tłumacze z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość usług, standard obsługi oraz terminowość w realizacji każdego zlecenia. Wykonujemy tylko tłumaczenia zwykłe.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy Państwu pełną poufność w trakcie, jak i po zakończeniu współpracy. Dokumenty nie są nigdzie udostępniane ani wprowadzane do baz danych, dlatego mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji.

Cennik tłumaczeń

Wycena tłumaczenia jest sprawą bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników, np.: terminu wykonania lub rodzaju tekstu (tłumaczenia ogólne czy specjalistyczne). Z tego powodu nie podajemy konkretnych cen i zawsze prosimy o przesłanie dokumentu do wyceny. Możemy za to zapewnić, że ceny są konkurencyjne i podlegają negocjacji, np. przy zaprezentowaniu wyceny z innego biura tłumaczeń. Na każde zlecenie wystawiamy faktury (VAT zw. – zgodnie z art. 113 ust. 1 ustawy o VAT).

Tłumaczenia z języka obcego na język polski

Stawki za słowo źródłowe:

Z języka niemieckiego, angielskiego lub szwedzkiego na język polski: … zł

Z języka niemieckiego, szwedzkiego na język polski: … zł

Tłumaczenia z języka polskiego na język obcy

Stawki za słowo źródłowe:

Z języka polskiego na język angielski lub niemiecki: … zł

Z języka polskiego na język niderlandzki (holenderski): … zł

Tłumaczenia z języka obcego na język obcy

Stawki za słowo źródłowe: od … zł Korekta i audyt językowy Stawki za słowo źródłowe:

Korekta (tekst w języku polskim): … zł

Korekta (tekst w języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim / holenderskim): … zł

Audyt językowy (tekst w języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim / holenderskim): … zł

Obróbka graficzna / DTP … za slajd (w przypadku tłumaczenia prezentacji) lub 1 stronę fizyczną tekstu.

Tryb realizacji zlecenia


Wszystkie powyższe stawki obowiązują w przypadku standardowego trybu realizacji zlecenia (do 600 słów na dzień).
Tryb przyspieszony: dopłata 50% stawki.
Tryb ekspresowy: dopłata 100% stawki.

Wszystkie podane wyżej ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23% VAT.
Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu
Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie.
Korzystanie z usług świadczonych przez Biuro Tłumaczeń Deutsch mit Christina jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu.

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

Chcesz zamówić wycenę tłumaczenia jeszcze dziś?
Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Skontaktuj się z nami mailowo i załącz plik z tekstem do tłumaczenia (korekty, audytu językowego lub lokalizacji oprogramowania). W treści wiadomości podaj następujące dane:


Plik do tłumaczenia (formaty: PDF, DOC, DOCX, ODT)


Zamów darmową wycenę
* oznacza pole wymagane

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30-90 minut i prześlemy Ci wycenę. Jeśli ją akceptujesz, wystarczy, że odpowiesz mailem o treści: „Tak, składam zamówienie”.